مجموعه جامه دان شما را به اجاره محصولات لباس مجلسی زنانه، کیف و کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کرایه ساعتی لباس فارق التحصیلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه استفاده از لباس فارق التحصیلیکرایه لباس فارق التحصیلی با هزینه مناسب

کرایه لباس فارق التحصیلی به صورت ساعتی برای افرادی که قصد تهیه عکس یا فیلم دارند بسیار مقرون به صرفه و مناسب خواهد بود. از آنجایی که این لباس ‌ها تنها به مدت چند ساعت مورد استفاده قرار می گیرند، خریداری آن ها چندان عقلانی به نظر نمی ‌رسد و اغلب مردم ترجیح می‌ دهند تا این لباس‌ ها را کرایه کنند تا از آن برای تهیه عکس های یادگاری استفاده نمایند. به همین خاطر برخی از افراد با کرایه ساعتی لباس اقدام به خدمات رسانی به این مشتریان می نمایند.

کرایه ساعتی لباس فارق التحصیلی

تاریخچه استفاده از لباس فارق التحصیلی

تاریخچه استفاده از لباس فارق التحصیلی زمانی که دانشجویان موفق به دریافت مدرک لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می شوند، در روز فارغ التحصیلیشان از لباس خاصی استفاده می کنند که به لباس فارغ التحصیلی شهرت دارد. این لباس از نظر ظاهری شبیه قبا یا عبا بوده و معمولاً به رنگ مشکی یا سرمه ای می باشد. در قسمت جلویی این لباس یک بند وجود دارد که با استفاده از آن می توان بخش جلوی لباس را کاملاً بست.

علاوه بر این، این لباس دارای یک کلاه چهارگوش می باشد که یک منگوله از آن آویزان است. جالب است بدانید که در دانشگاه های خارج از کشور برای فارغ التحصیلان دانشگاهی تا دکتری از کلاه چهار گوش و از دکتری به بعد از کلاه شش گوش استفاده می کنند. منگوله ای که از این کلاه آویزان شده است به هنگام دریافت مدرک توسط اساتید آن دانشجو از بخش پشتی او به بخش جلویی منتقل می‌گردد و در واقع این منگوله به عنوان علامتی می‌باشد که دانشجوی موفق به اخذ آن مدرک شده است.

اگر تاریخچه استفاده از لباس فارغ التحصیلی برای شما مهم است بهتر است بدانید که تاریخچه این لباس ها به زمان ابن سینا برمی‌گردد. ابن سینا دستار خراسانی یا همان امامه را بر روی سر خود می گذاشته و اضافه این دستار را در پشت سر خود قرار می داده است. هنگامی که این دانشمند مشغول انجام کارهای علمی و پژوهشی بوده است اضافه این دستار را در قسمت پشتی خود آویزان می‌کرده و در زمانی که این دانشمند به موفقیت‌های علمی دست پیدا می‌کرده این بخش اضافه را از پشت شانه خود به بخش جلویی سینه منتقل می نموده است.

کرایه لباس فارق التحصیلی با هزینه مناسب

کرایه لباس فارق التحصیلی با هزینه مناسب همانطور که در ابتدای مطلب نیز عنوان کردیم خرید لباس فارغ التحصیلی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست و اغلب مردم ترجیح می‌دهند که این لباس‌ها را کرایه نمایند. چرا که هزینه کرایه لباس بسیار پایین تر از خرید آن می باشد.

جهت کرایه لباس فارغ التحصیلی با هزینه مناسب کاربران می‌توانند پس از مراجعه به وبسایت ما انواع مختلف این لباس ها را که در سایز بندی های گوناگون به مشتریان ارائه شده است را مشاهده نمایند و پس از انتخاب سایز دلخواه خود اقدام به کرایه این لباس ها با قیمت بسیار پایین از ما کنند. این امر موجب می‌شود تا مشتریان بتوانند عکس های یادگاری خود را با هزینه بسیار پایین تری تهیه نمایند و برایشان بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

نیلوفر میرزایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره جهت اجاره لباس

مجموعه جامه دان شما را به اجاره محصولات لباس مجلسی زنانه، کیف و کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید