مشاوره و سفارش

کفش مجلسی زنانه

یکی از امتیازات جامه دان ، اجاره کیف و کفش مجلسی ست هر لباس می‌باشد . کفشهای متنوع در رنگهای مختلف از پاشنه ۳سانتی متر تا۱۵سانتی متر. کفش برای خانمهای بزرگ پا هم موجود داریم .

لباس محلی

لباس محلی و سنتی ، لباسهای بومی هر منطقه هستند که گویای آداب و رسوم آن محل هستند . لباسهای محلی طرح و رنگ متنوعی دارند . از اینگونه لباسها در مراسم های عروسی هم استقبال خوبی میشود . شما میتوانید لباس محلی مورد نیازتان را از جامه دان اجاره کنید.

لباس مجلسی

بهترین و شیکترین لباسهای مجلسی امسال که خانمهای جوان را حسابی سوپرایز میکند .لباسهای شیک و گران قیمت بازار را میتوانید از جامه دان با هزینه مناسب اجاره کنید . انواع لباسهای کوتاه و بلند برای سایزهای متفاوت ، کاملا بروز و جذاب. خانمهای باردار هم نگران هزینه زیاد برای یک مراسم نباشید ، جامه دان به یاد شما هم بوده است .

ست مادر و دختری مجلسی

یکی از خاص ترین ست کردنها ، ست مادر و دختر است که جذابیت خاصی دارد ، ولی به دلیل سرعت تغییر سایز کودک به شما پیشنهاد میدهیم اینگونه ست ها را از جامه دان اجاره کنید و لحظه های زیبایی در خاطراتتان ثبت کنید .

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه جامه دان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه اجاره انواع لباس مجلسی زنانه، بچگانه، محلی، کیف و کفش، ست مادر دختر آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه جامه دان

نیلوفر میرزایی

Call Now Buttonتماس بگیرید